Author: a***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: quality product would recommend
Color: Black


16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2407094508486314 |
Author: a***d
Date:
Review: quality product would recommend
Color: Black
Author: k***e
Date:
Review: super pour anya mouthwashing
Color: Black
Author: j***7
Date:
Review: really nice wig good quality
Color: Black
Author: m***w
Date:
Review: Very practical and super cute!! Love itt
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.