Author: n***w
Date:
Review: So cute really good looking
Color: Debutante
Size: one-size







The ultimate 3-in-1 lip has arrived. Reach for our Lip Dazzler Glitter Kit everytime you have a glamorous outing (or casual day out) for a lip that dares to dazzle! Including a lip adhesive, brush, glitter, and liner, our kit makes it ultra-fast and simple to get a red carpet-worthy look.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Red Carpet |
| Finish | Glossy |
| Texture | Gloss |
| Height | 15.6 cm |
| Length | 7.2 cm |
| Net Weight | 3 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb2308151073313739 |
Brand Name: SHEGLAM
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 8305345 people said the quality is very good!
Author: n***w
Date:
Review: So cute really good looking
Color: Debutante
Size: one-size
Author: y***n
Date:
Review: auch a cute lip combo the glitter is just like the pic
Color: Center Stage
Size: one-size
Author: 4***9
Date:
Review: Love love love so cute
Color: Debutante
Size: one-size
Author: r***a
Date:
Review: it s sooo gorgeous i m in love
Color: Center Stage
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.