Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality and good for the price that it has.
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| Length | 20.3-26 cm |
| Width | 1.5-9.2 cm |
| Height | 0.2-3.5 cm |
| SKU | sb2301046222850558 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality and good for the price that it has.
Color: Purple | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: g***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing quality colour perfect
Color: Pink | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: S***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect 🤩 👌🏼 😍
Color: Purple | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love ittt so beautiful and girly
Color: Pink | Size: Pink 4-piece Set | 3 photo(s)