Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful beautiful colour exactly like the picture and amazing for the price this one came with a wig cap but would recommend getting wig caps still
Color: Blue
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blue |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2302172135395629 |
Author: c***6
Date:
Review: beautiful beautiful colour exactly like the picture and amazing for the price this one came with a wig cap but would recommend getting wig caps still
Color: Blue
Author: a***4
Date:
Review: Gorgeous
Color: Blue
Author: a***z
Date:
Review: Amazing wig, truly recommend!!!
Color: Blue
Author: s***e
Date:
Review: Very nice and sweet love the colors
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.