Author: s***l
Date:
Review: looks very good and I think it will be very very good.
Color: Grey
Size: one-size
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery-free |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Grey |
| Occasion | Vacation |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Cupping |
| Length | 12 cm |
| Width | 22 cm |
| Height | 9 cm |
| SKU | sb2412084451069346 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2212918 people said the quality is very good!
Author: s***l
Date:
Review: looks very good and I think it will be very very good.
Color: Grey
Size: one-size
Author: c***9
Date:
Review: Very very strong, even an the first programm!
Color: Grey
Size: one-size
Author: c***3
Date:
Review: very satisfied with the order, very good quality! I recommend with confidence
Color: Grey
Size: one-size
Author: n***e
Date:
Review: Very good! Love it!
Color: Grey
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.