Author: a***7
Date:
Review: i received today looks good
Color: Beach Gold
From
4GB+64GB
4GB+128GB
4GB+256GB
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Beach Gold |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 70T |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.74" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2340 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25102194722181202 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 648185 people said the quality is very good!
Author: a***7
Date:
Review: i received today looks good
Color: Beach Gold
Author: j***4
Date:
Review: omg it's been years since I had a new phone and this is fantastic 😍 ❤️❤️❤️❤️😘😘😘
Color: Beach Gold
Author: m***d
Date:
Review: really good! thanksss
Color: Black
Author: u***i
Date:
Review: I am writing to express my appreciation for your phone and to recommend it highly. I have been using it for some time now, and I can honestly say that I love this phone. The design is nice, the performance is smooth, and it is very easy to use. It meets my daily needs perfectly and has made my experience enjoyable and convenient. I am very satisfied with the quality and reliability
Color: Beach Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.