Author: a***y
Date:
Review: it's just as the picture
Color: Green
From
4GB+128GB
6GB+128GB
8GB+256GB
| Charger | Not include a charger |
| Color | Green |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 12X |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6100+ |
| SKU | sw25040812144155178 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 9043856 people said the quality is very good!
Author: a***y
Date:
Review: it's just as the picture
Color: Green
Author: m***9
Date:
Review: Very good quality item for the price. Will buy again.
Color: Green
Author: m***9
Date:
Review: Very good quality item for the price. Will buy again.
Color: Green
Author: b***n
Date:
Review: Quick shipping, free silicone case, item came as described, Got the 8Gb version :-)
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.