Author: p***z
Date:
Review: Jättefin gav till en vän
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek


| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | No-closure |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Cute |
| Höjd | 11 cm |
| Längd | 18 cm |
| Bredd | 7 cm |
| SKU | sb2312114804088888 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 218713 people said the quality is very good!
Author: p***z
Date:
Review: Jättefin gav till en vän
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek
Author: M***i
Date:
Review: حجم كتير مناسب
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek
Author: t***s
Date:
Review: Perfekt storlek att ha till resa med nödvändigheter
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek
Author: m***7
Date:
Review: super bra!
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.