Author: k***y
Date:
Review: I am very satisfied. I recommend buying it!
Color: Pink
Size: one-size


| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Y2K |
| Batteries Included | No |
| Height | 10 cm |
| Length | 18 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb2405311612287317 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7137007 people said the quality is very good!
Author: k***y
Date:
Review: I am very satisfied. I recommend buying it!
Color: Pink
Size: one-size
Author: l***n
Date:
Review: very good. worth the price
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***3
Date:
Review: beautiful and great quality
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***a
Date:
Review: Really really cute omg.
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.