Author: 3***7
Date:
Review: wow soooooooooooooo beautiful 👌🏻 and nice
Color: Green


M
| Material | ABS |
| Color | Green |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Almond |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Other |
| Length | 2.5 cm |
| Width | 1.3 cm |
| SKU | sb25090803835855780 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 6404757 people said the quality is very good!
Author: 3***7
Date:
Review: wow soooooooooooooo beautiful 👌🏻 and nice
Color: Green
Author: H***u
Date:
Review: estas uñas son geniales. la talla es perfecta y trae las pegatinas de doble cara para 2 veces. se adhieren muy bien y el pintado y la decoración están aplicadas perfectamente. me sorprendido gratamente. son muy largas pero tienen un poco de margen para limarlas. 🥰🥰🥰 repetiré en otros diseños 👏👏👏. recomendable 100%.
Color: Green
Author: e***s
Date:
Review: Gyönyörűek! A lányom imádja ❤️
Color: Green
Author: z***u
Date:
Review: Super schöne, vllt ein Ticken groß
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.