Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tested. Word good. Hear loudly. Beatiful color
Color: RM-05A
Size: Beige

Type C
White
Beige
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | RM-05A |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260309112406519084977 |
Brand Name: REMAX
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/REMAX-sc-0141846442.html
Quality: 4577535 people said the quality is very good!
Author: m***8
Date:
Review: Tested. Word good. Hear loudly. Beatiful color
Color: RM-05A
Size: Beige
Author: s***x
Date:
Review: Very good for pricing, good quality
Color: RM-05A
Size: Beige
Author: g***6
Date:
Review: 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉
Color: RM-05A
Size: Beige
Author: y***o
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: RM-05A
Size: Beige
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.