Author: c***r
Date:
Review: Perfect, I bought it for my daughter and she doesn't take it off. The size is perfect, it fits and makes a spectacular figure.
Color: SPurple

150Density 3*1
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SPurple |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 115 g |
| Crown | 58.5 cm |
| Length | 15 cm |
| SKU | sb2311026318899991 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6671059 people said the quality is very good!
Author: c***r
Date:
Review: Perfect, I bought it for my daughter and she doesn't take it off. The size is perfect, it fits and makes a spectacular figure.
Color: SPurple
Author: l***s
Date:
Review: Roots are much darker than anticipated
Color: SPurple
Author: a***r
Date:
Review: True to size but didn’t suit me , the hair was frizzy and wasn’t like real hair
Color: SPurple
Author: v***a
Date:
Review: Super !!! Très beau ! Super !!! Très beau !
Color: SPurple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.