
Ombre Long Curly Synthetic Wig With Bangs
SKU: sb2305253944169499
Price and availability
265kr
Wigs Length
28 inch
Size Guide
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

28 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 266 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305253944169499 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.