Author: a***y
Date:
Review: absolutely stunning wig,the quality is excellent, the price was an absolute bargain, would definitely recommend this seller and I will certainly buy again
Color: Ombre

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 43 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2303231731692209 |
Author: a***y
Date:
Review: absolutely stunning wig,the quality is excellent, the price was an absolute bargain, would definitely recommend this seller and I will certainly buy again
Color: Ombre
Author: n***1
Date:
Review: Thank you Shein 👍👍👩🏻🦰👩🏻🦰 xxxxxx
Color: Ombre
Author: n***1
Date:
Review: Great service and price. Thank you Shein 👍👍👍👍 xxxxxx
Color: Ombre
Author: K***s
Date:
Review: Week looks good just not sure it suits me as the dark at the bottom of the hair is very dark compared to the rest of it
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.