Author: f***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: satisfait
Color: Black

18 inch
| Composition | 100% Acrylic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Net Weight | 165 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2309091103713403 |
Author: f***i
Date:
Review: satisfait
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.