Author: D***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Not a bad length. I have tried on a lot of wigs so my apologies if this is the incorrect one for the picture I’m posting
Color: Multicolor

24 inch
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2312144560581137 |
Author: D***e
Date:
Review: Not a bad length. I have tried on a lot of wigs so my apologies if this is the incorrect one for the picture I’m posting
Color: Multicolor
Author: r***4
Date:
Review: fajna i naturalne
Color: Multicolor
Author: k***4
Date:
Review: jolie perruque mais je la trouve plus courte en vrai que sur la photo
Color: Multicolor
Author: e***k
Date:
Review: fajny, mily w dotyku, komfort9wyowy
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.