Author: N***y
Date:
Review: So fluffy and soft, great quality
Color: Black
Size: one-size

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Festivals | Christmas |
| Applicable Scene | Sports |
| Features | Portable |
| Color | Purple |
| Type | Towel |
| Length | 20.5 cm |
| Height | 0.5 cm |
| Width | 20.5 cm |
| SKU | sb2306029946963072 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 5369037 people said the quality is very good!
Author: N***y
Date:
Review: So fluffy and soft, great quality
Color: Black
Size: one-size
Author: m***r
Date:
Review: It’s so good and soft
Color: Black
Size: one-size
Author: m***3
Date:
Review: Really soft and cute recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: Love this mini towels. I used them for my face wash and glad it’s 5pcs for a cheap price. I can get to change every other day.
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.