Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great, perfect size !!!
Color: Multicolor


24 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 62 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304011863434747 |
Author: c***6
Date:
Review: Great, perfect size !!!
Color: Multicolor
Author: b***3
Date:
Review: Superbă ,nu este lucioasă 🥰
Color: Multicolor
Author: X***5
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️‼️‼️top. Cool color.
Color: Multicolor
Author: 4***5
Date:
Review: Włosy jak naturalne wyglada naprawdę świetnie. Jakość w stosunku do ceny na duży plus. Dałabym za nią nawet więcej niż jest warta.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.