
Long Straight Synthetic Wig With Bangs
SKU: sb2303149779990574
Price and availability
133kr
Wigs Length
22 inch
Size Guide
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

22 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 245 g |
| Length | 55 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2303149779990574 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.