Author: 3***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Black
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304263634436795 |
Author: 3***5
Date:
Review: Good!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Black
Author: m***p
Date:
Review: excellent quality and length for the price. bought for an emo night
Color: Black
Author: f***z
Date:
Review: I love this wig! doesn't shed hair and easy to cut
Color: Black
Author: h***9
Date:
Review: perfect for what I need them for, brilliant fabric and so comfy
Color: Royal Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.