Author: M***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just like the photo really happy with my product. I always buy from Sheen and they never fail to disappoint me
Color: Multicolor

28 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Headband Wigs |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2302156022044494 |
Author: M***x
Date:
Review: Just like the photo really happy with my product. I always buy from Sheen and they never fail to disappoint me
Color: Multicolor
Author: a***8
Date:
Review: Super sexy. I love it. I will order more. Thank you
Color: Gold
Author: s***0
Date:
Review: Amazing wig
Color: Gold
Author: k***m
Date:
Review: nice headband wig
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.