Author: m***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: une assez simple perruque bon elle fais synthétique
Color: Multicolor

14 inch
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 4*1 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2212136391602999 |
Author: m***c
Date:
Review: une assez simple perruque bon elle fais synthétique
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.