
Korean Facial Serum Hyaluronic Acid Serum With Ceramide
SKU: sb2306019515412891
Price and availability
20kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Color | White |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Length | 10 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Net Weight | 30 g |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2306019515412891 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.