
HyperX Cloud Gaming Headset With Microphone, Immersive Wired In-Ear Gaming Audio Headphones
SKU: se260128155292822736927
Price and availability
399kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | PC |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Color | Red |
| Function | Built In Microphone |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260128155292822736927 |
Brand Name: HyperX
Quality: 9141305 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.