Author: A***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super ce que vous voyez est ce que vous recevez nickel
Färg: Natural Black

6 tum
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Natural Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Vikt | 65 g |
| Längd | 25 cm |
| Krona | 55 cm |
| SKU | sb2410152333235037 |
Author: A***y
Date:
Review: super ce que vous voyez est ce que vous recevez nickel
Färg: Natural Black
Author: a***2
Date:
Review: super
Färg: Natural Black
Author: g***7
Date:
Review: valt tegen, geen model in te krijgen
Färg: Natural Black
Author: n***e
Date:
Review: Les cheveux ne tiennent pas bien et le rendu est moyen
Färg: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.