Author: 4***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it. Very much like the picture
Color: Green
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 188 g |
| Length | 35.5 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2501080555959030 |
Author: 4***8
Date:
Review: Love it. Very much like the picture
Color: Green
Author: d***4
Date:
Review: amazing, loved it!!!
Color: Green
Author: s***t
Date:
Review: Lovely colour and feels nice 👍🏼
Color: Green
Author: w***9
Date:
Review: Happy with my purchase
Color: Green
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.