Author: h***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing, works super nicely.
Color: Multicolor


7.7*9cm
| Material | Paper |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Y2K |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| Length | 8 cm |
| Width | 7.8 cm |
| SKU | sb2406272553967963 |
Author: h***k
Date:
Review: amazing, works super nicely.
Color: Multicolor
Author: u***3
Date:
Review: great super cute love it
Color: Multicolor
Author: m***s
Date:
Review: Cute, just as the picture!
Color: Multicolor
Author: k***s
Date:
Review: love the different sizes and its overall SO CUTE
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.