Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product and quality
Color: Mauve Purple


Square
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Portable Mirror |
| Shapepattern | Square |
| Height | 0.6 cm |
| Length | 13 cm |
| Width | 26 cm |
| SKU | sb2406275533454484 |
Author: 3***9
Date:
Review: Great product and quality
Color: Mauve Purple
Author: e***m
Date:
Review: super cute for my daughter
Color: Mauve Purple
Author: t***j
Date:
Review: Soo good i love it sooooo muchhhhhhhhhh I recommend it
Color: Mauve Purple
Author: c***e
Date:
Review: great design & great quality product 😀 👌 👍
Color: Mauve Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.