
HAIRCUBE Halloween Women's Atmos Curly Synthetic Wig
SKU: sb25042878216250200
Price and availability
126kr
Peruker Längd
26 inch
Storleksguide
Denna artikel är tyvärr utsåld.
Lär dig mer
Shoppingsäkerhet
Säkra betalningar
Integritetsskydd

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 295.5 g |
| Längd | 66 cm |
| Krona | 51-56 cm |
| SKU | sb25042878216250200 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.