Author: a***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: incroyable trop bien incroyable trop bien incroyable trop bien incroyable trop bien
Color: Yellow

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Yellow |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 261 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2405067796904440 |
Author: a***k
Date:
Review: incroyable trop bien incroyable trop bien incroyable trop bien incroyable trop bien
Color: Yellow
Author: e***5
Date:
Review: bien
Color: Yellow
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.