Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pleased with this purchase, this a lovely wig
Color: Multicolor
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 100 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2304067883630084 |
Author: s***9
Date:
Review: very pleased with this purchase, this a lovely wig
Color: Multicolor
Author: d***s
Date:
Review: Perfect exactly as described very reasonable
Color: Multicolor
Author: m***7
Date:
Review: The product quality is consistently outstanding, exceeding my expectations every time.” “I was completely impressed with their professionalism and customer service.”
Color: Multicolor
Author: n***e
Date:
Review: Looks faboulous! Love it
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.