Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect! Subscribe @sofiia_hairstyle_kids
Color: Multicolor
Size: one-size

| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 1.8 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 23.7 cm |
| SKU | sb2210254449899923 |
Author: s***e
Date:
Review: Perfect! Subscribe @sofiia_hairstyle_kids
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: B***i
Date:
Review: It helps a lot creating slick back hairstyles! : )
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***e
Date:
Review: Perfect! Exactly what i wanted
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: d***l
Date:
Review: Soft and easy to use it
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.