Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great. I love sheins make up🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: White
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | White |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312158118888288 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 3993717 people said the quality is very good!
Author: i***a
Date:
Review: Great. I love sheins make up🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: White
Author: s***a
Date:
Review: great for your car and very cheap
Color: White
Author: n***0
Date:
Review: works very well. very bright lights.
Color: White
Author: a***7
Date:
Review: this is purchased by my husband , he is satisfied good
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.