Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعة جدا
Färg: Vitt
Storlek: 23 st/set
23 st/set
20 st/set
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | White |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| Certification | CE |
| SKU | sq2307219655492255 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 9720079 people said the quality is very good!
Author: m***d
Date:
Review: روعة جدا
Färg: Vitt
Storlek: 23 st/set
Author: n***i
Date:
Review: ottimo
Färg: Vitt
Storlek: 23 st/set
Author: g***m
Date:
Review: 😎😎😎😎
Färg: Vitt
Storlek: 20 st/set
Author: s***h
Date:
Review: Super bra lampor
Färg: Vitt
Storlek: 23 st/set
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.