Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Feels soft to touch and looks good. I oil and see
Color: SNatural
150%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 125 g |
| Length | 30.48 cm |
| Crown | 55.88 cm |
| SKU | sb2203144350430410 |
Author: k***e
Date:
Review: Feels soft to touch and looks good. I oil and see
Color: SNatural
Author: c***5
Date:
Review: very good quality, looks just like picture
Color: SNatural
Author: s***1
Date:
Review: lovely and beautiful
Color: SNatural
Author: l***3
Date:
Review: Very good I love it really beautiful and nice 👍
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.