
Cosplay Extra Long Straight Synthetic Wig With Bangs & 1pc Wig Cap
SKU: sb2303142392866200
Price and availability
193kr
Wigs Length
38 inch
Size Guide
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

38 inch
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 455 g |
| Length | 100 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2303142392866200 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.