Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wowwwwwwwwwww Amazing
Color: Light Brown
![[Blue Suede Adjustable Baseball Cap + Long Wavy Curly Wig] 26-Inch Synthetic Heat-Resistant Wavy Curly Hair, Suitable For Beginners, Natural Appearance, Daily Wear. (Hair Color: Natural Black, Light Brown) - Light Brown - View 1](https://img.ltwebstatic.com/images3_spmp/2024/05/24/dc/1716525111f021a6b2c7dda1a8053f952be7402b82_thumbnail_900x.webp)
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Light Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2405243020296176 |
Author: m***9
Date:
Review: Wowwwwwwwwwww Amazing
Color: Light Brown
Author: m***9
Date:
Review: the perfect cap wig !!!!
Color: Light Brown
Author: 3***5
Date:
Review: Amazing. Very satisfied
Color: Light Brown
Author: a***2
Date:
Review: It’s was so great and lovely
Color: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.