Author: m***u
Date:
Review: Good i like it please like my comment
Color: White

500 ml
| Scent Type | Hello Monoi |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Scent | Floral |
| Height | 24 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 5 cm |
| Net Volume | 500 ml |
| Net Weight | 500 g |
| SKU | sb25040289989941750 |
Brand Name: Avon
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Avon-sc-014485210.html
Quality: 1590427 people said the quality is very good!
Author: m***u
Date:
Review: Good i like it please like my comment
Color: White
Author: s***9
Date:
Review: arrived quickly and well packaged thank you for another great purchase from shein and thank you for the fast delivery I hope you have found my review helpful smells lovely
Color: White
Author: v***3
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: White
Author: m***9
Date:
Review: very big size and smells lovely! can’t wait to use!!
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.