Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product, Im satisfied
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)





Easy-Off
Lengthening + Volumizing
SHEGLAM All-in-One Volume & Length Mascara features a dual-ended brush with two different quick-drying, smudgeproof, yet washable formulas. Apply together or separately for a totally custom, clump-free look that delivers intense volume, length, curl, and separation!
| Ingredients | Fragrance-Free, Gluten-Free, Silicone-Free |
| Color | Black |
| Type | Lengthening |
| Height | 13.5 cm |
| Length | 2 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 2 cm |
| SKU | sb2302162668821417 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product, Im satisfied
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: z***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soooooo good i love it so muchh and i love all sheglmad makeup products they really are really good
Color: Black | 3 photo(s)
Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: amazing look at the difference
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: omgg no mascaras work on my stubborn asian lashes but this, this was something else my curl stayed up the whole say and made me look like i had falsies on got so many compliments, do recommend!! + pls like i need pointss mwahh 💋
Color: Black | Size: one-size | 3 photo(s)