
Apple IPhone 15 (128 GB) US Version - Excellent (Refurbished)
SKU: sw260228145108332469774
Price and availability
7 402kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

This is a refurbished product in excellent condition. 100% battery life. Flawless screen. Subtle signs of use. This product has been previously used, inspected, or repaired to ensure it is working properly. May not include original accessories or packaging.
| Color | Pink |
| RAM | 6G |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 48MP |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Refurbished |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3349mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260228145108332469774 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4848560 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.