
Apple Cellphones
SKU: sw25092427226599609
Price and availability
18 642kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Color | Orange |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 14 Pro |
| Screen Size | 6.3" |
| Rear Camera | 48MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw25092427226599609 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1888593 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.