
Apple 11-Inch IPad With A16 Chip, 2025 Model Tablet
SKU: se251203357850989089
Price and availability
7 445kr
Color:Pink
Large Image
ROM
128GB
RAM
6GB
Size Guide
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

128GB
6GB
| Charger | Include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251203357850989089 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9119432 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.