Author: a***5
Date:
Review: Good quality and nice
Color: Multicolor

150 ml
A cleansing foam formulated with Heartleaf extract, designed to provide deep pore cleansing and gently exfoliate dead skin cells.
| Style Type | Clear |
| Type | Cleansing Foam |
| Effect | Firming |
| Height | 18 cm |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 5 cm |
| Net Volume | 150 ml |
| Net Weight | 150 g |
| SKU | sb25092680010292622 |
Brand Name: Anua
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Anua-sc-014230244.html
Quality: 9347278 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: Good quality and nice
Color: Multicolor
Author: i***3
Date:
Review: Great product, highly recommended!
Color: Multicolor
Author: n***l
Date:
Review: Haven't used yet but can't wait to try ☺️☺️☺️☺️
Color: Multicolor
Author: t***b
Date:
Review: This is so good and has an amazing smell! I've been using it for literally 4 days and my skin has cleared up from having super bad acne to having barely any!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.