Author: a***8
Date:
Review: Amazing quality and good
Färg: Genomskinlig

500 ml
| Style Type | Clear |
| Type | Toner |
| Effect | Even Toning |
| Bredd | 7 cm |
| Längd | 7 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Nettovolym | 500 ml |
| Vikt | 500 g |
| SKU | sb25030562625063352 |
Brand Name: Anua
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Anua-sc-014230244.html
Quality: 1307618 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: Amazing quality and good
Färg: Genomskinlig
Author: 6***j
Date:
Review: حلووووووووووووووبيجننننننننننووووووىووووووووىىىووو
Färg: Genomskinlig
Author: p***0
Date:
Review: Super
Färg: Genomskinlig
Author: l***8
Date:
Review: Perfekt… unter der Probezeit🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🦋🦋🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👍🏻👍🏻👍🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Färg: Genomskinlig
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.