Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such an amazing detangeler helped my blonde hair from breaking
Color: White
Size: one-size

| Material | ABS |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Air Cushion Comb |
| Length | 19 cm |
| Width | 8.3 cm |
| Height | 4.5 cm |
| SKU | sbhair03190702421 |
Author: s***2
Date:
Review: Such an amazing detangeler helped my blonde hair from breaking
Color: White
Size: one-size
Author: E***m
Date:
Review: My baby boy loves it! He said it doesn’t hurt at all and I think it makes his hair look so nice. *If my review is helpful let me know👍🏼*
Author: j***y
Date:
Review: This brush works so well and i am 4c!!! It detangles wet and dry
Author: c***1
Date:
Review: حبيته م يعور الشعر.
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.