
Android 12 New Tablet 10.1-Inch 8GB+256GB Dual SIM Dual Standby 5G WIFI Multi-Camera Keyboard With Leather Case Unlocked Hacked
Price and availability
ROM
256GB
RAM
8GB

256GB
8GB
Description Size: 10.1 inch Resolution: 1920 x 1200 Storage: 8 GB RAM,256 GB ROM MicroSD(TF) card support up to: 512 GB Pixels: 13 MP Front camera, 16 MP Rear camera,Rear flash LED Headphone jack: 3.5 mm USB connection: USB Type-C, OTG Features: dual SIM dual standby, Deca-core, 4G/5G cellular network WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5G dual band) Battery: 8800 mAh Non Removable Charging: fast charging support Operating System: Android 12 Will contain essential accessories for use,With Fast ChargingHead,ChargingCable,EarPhone,OTG adapter,Touch Pen,Protective cover,Leather Case, Bluetooth keyboard.
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Fast Charging |
| Color | Purple |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| SKU | se2409266234433133 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.