Author: z***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: If u like strong dark fragrance it is 100

50 ml
| Material | Glass |
| Scent Type | Floral |
| Length | 5 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 9 cm |
| Net Weight | 50 g |
| Net Volume | 50 ml |
| SKU | sb25040798498608878 |
Brand Name: Cacharel
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Cacharel-sc-014248126.html
Quality: 4030230 people said the quality is very good!
Author: z***b
Date:
Review: If u like strong dark fragrance it is 100
Author: f***r
Date:
Review: Nice and amazing
Author: i***s
Date:
Review: very good very good very good
Author: a***o
Date:
Review: Huele muy bien parece la original
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.