Author: H***a
Date:
Review: حلو كتييير
Färg: Starry Night
Storlek: En-Storlek









| Material | ABS |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Type | Liquid Eyeshadow |
| Color | Silver Lining |
| Längd | 2.15 cm |
| Bredd | 2.15 cm |
| Vikt | 3.5 g |
| Höjd | 7.9 cm |
| SKU | sb25061062303980808 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, innovativt, prisvärt & 100 % GRUSHETSFRITT. SHEGLAM tillhandahåller kosmetika av hög kvalitet till rimliga priser genom att endast samarbeta med de bästa och världsklassiga tillverkarna. Vi tror att GLAM inte bara är för ett fåtal utvalda. Skönhet är inte en gåva, det är en RÄTTIGHET!
Quality: 2624863 people said the quality is very good!
Author: H***a
Date:
Review: حلو كتييير
Färg: Starry Night
Storlek: En-Storlek
Author: a***m
Date:
Review: Such a pretty color!
Färg: Sugar High
Storlek: En-Storlek
Author: c***n
Date:
Review: Brilla super lindo
Färg: Sugar High
Storlek: En-Storlek
Author: h***8
Date:
Review: bra kvalitet, perfekt, passar bra, rekommenderar detta
Färg: Horizon
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.