Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: J’aime trop , l’odeur et il rend les cheveux si soyeux ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Multicolor

300 ml
| Style Type | Clear |
| Hair Type | Straight Hair |
| Length | 7 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 16 cm |
| Net Weight | 300 g |
| Net Volume | 300 ml |
| SKU | sb25021795882948880 |
Brand Name: Redken
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/Redken-sc-014252042.html
Quality: 382714 people said the quality is very good!
Author: s***h
Date:
Review: J’aime trop , l’odeur et il rend les cheveux si soyeux ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Multicolor
Author: m***1
Date:
Review: Okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Color: Multicolor
Author: l***1
Date:
Review: Parfait ! Article conforme à la description !!!!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.