
Long Straight Synthetic Wig With Bangs
SKU: sb2304077789758559
Price and availability
173kr
Wigs Length
26 inch
Size Guide
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

26 inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 330 g |
| Length | 64 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2304077789758559 |